Hobby Košťany - senior cup! :-)

18.10.2012 08:58

Na tuhle akci jsme se moc těšili - Senior cup se skutěčně povedl,náš pan předseda dokázal,že na krocení poníků je odborník a byl poražen pouze Petrou Svobodovou - gratulujeme! Dále starší a pokročilé jezdce za náš klub reprezentovala Míša Kmoníčková,která měla dokonce dva pády - jeden ze žlutého poníka,který připomínal Lessy a druhý při čestném kole,kde ovšem koně neměla,ale asi už má staré nohy a tak upadla při pokusu o běh. Simča Mikloszyová měla krásného malého poníka a jízda se jí povedla,ale vyskočit na většího poníka už byl problém a kalhoty nevydržely a tak zbytek dne měla co schovávat. Kačka Zemanová vše přežila silou vůle a má zájem onu žlutou poničku zakoupit z důvodu tréninku jízdy bez sedla!

Akce byla věnována i dětem,náš klub reprezentovaly Anička Zemanová,Jaruška Mudrová a Anetka Wondráková na klisnách Markýza a Sára a bylo tak jinak,než za mašle! :-)

Soutěž 70cm si zajela Kačka se svojí Froničkou,řečenou kuličkou - čistě,Anička Macháčková s Markýzou čistě - 6.místo a vítězkou se stala Kikča Kopečná a krasavec Goliáš - gratulace!

Děkujeme všem organizátorům za krásný den! :-)